Ayurvedik Zayıflama ve Detoks Seminerleri | Ebru Şinik & Sibel Elçin
Yükselen Çağ Wellbeing Akademi Web Sitesine Hoşgeldiniz.
 
Ayurvedik Zayıflama ve Detoks Semineri Eğitmenleri
Ebru Şinik & Sibel Elçin

Ülkemizde konularında iki öncü uzman eğitmen ile irade kullanmaya gerek kalmadan, keyifle ve neşeyle kalıcı kilo vermenin sırlarını öğrenmek ister misiniz?

Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik ve Beslenme Ekspertizi ve Bütünsel Sağlık Şefi Sibel Elçin ile ideal kilonuza inerken, kendinizin de bu yaşamdaki en iyi versiyonunu adım adım keşfedeceksiniz.

Zihniniz değişirken bedeniniz de aynı doğrultuda dönüşmeye başlayacak ve sürekli aynı eski sonuçları almanıza sebep olan zihninizdeki sabit düşünce kalıplarından kurtularak, bedeniniz ve yaşamınız için bilinçli seçimler yapma yeteneği ile donanacaksınız.


Bu eğitim sertifikalı sadece diyet listelerinden oluşmayıp, hayatınızda önemli bir farkındalık yaratacak şekilde programlanmıştır.

Eğer aşağıda sıralananlar ile ilgileniyor ve bunları yapmak istiyorsanız, Ayurvedik Zayıflama ve Detoks eğitim serimiz tam size göre demektir;
  • Bedeniniz ve zihniniz için neyin iyi olduğunu bilmek
  • Daha fazla enerji hissetmek ve bedeninizi tanımak
  • Kolaylıkla, enerjik, mutlu ve dengede hissederek günlük işlerinizi yapmak
  • İşinizde stressiz, enerjiniz yüksek, berrak ve dingin bir zihne sahip olmak
  • Ailenizi mutfakta saatler harcamadan lezzetli ve sağlıklı yiyeceklerle şımartmak
  • Kalıcı olmayan diyetleri tekrarlamadan dar kotunuzu tekrar giyebilmek
  • Sürekli yemek yeme dürtünüzden kurtulmak
  • Kendinizi yeniden sevmek veya belki de ilk defa kendinize karşı sevgi ve şefkat beslemeyi öğrenmek
Sağlıklı Beslenme ve Diyet
Ayurvedik Beslenme İlkelerini Öğrenin

Ve daha neye ihtiyacınız varsa hocalarımız eşliğinde hepsini tek tek öğreneceksiniz.

Toplam 2 modülden oluşan eğitim serimizin her modülü 2 yarım günden ve toplam 12 saatten oluşmaktadır. 2 modül toplamı ise toplam 4 gün ve 24 saatlik eğitimi içeren, entellektüel öğrenme ile uygulamalı deneyimin dengeli bir şekilde paylaştırıldığı çok özel bir müfredat programından oluşmaktadır. Modüllerden seçtiğiniz herhangi birine katılabileceğiniz gibi, bizim önerimiz programın yazıldığı şekilde ikisine birden katılım sağlanmasıdır. Sertifika ise sadece her 2 modüle birden katılım sağlayan katılımcılara verilecektir.
Ayurvedik Detoks ve Zayıflama Seminerleri
Bütünsel Sağlık & Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik ve Beslenme Ekspertizi & Bütünsel Sağlık Şefi Sibel Elçin ile Kalıcı Kilo Vermek için Seminerimize göz atın.

Her modül sonunda katılımcılara, içinde uygulamalı tariflerin de bulunduğu 7 günlük Zayıflama ve Detoks Programının teslim edileceği "Ayurvedik Zayıflama ve Detoks" sertifikalı eğitim serisi müfredat programı detayları aşağıdaki gibidir;