Wellbeing Uzmanı, Ayurveda Eğitmeni Ebru Şinik Hakkında
Yükselen Çağ Wellbeing Akademi Web Sitesine Hoşgeldiniz.
 
Wellbeing Uzmanı Ebru Sinik Kimdir
Ebru Şinik

Ebru Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Akademi’nin kurucusu, lider danışman ve eğitmenlerinden olup, yüzyılımızda Bütünsel Sağlık ve Beden - Zihin Tıbbı’nın en güçlü öncülerinden olan ünlü doktor, yazar ve filozof Dr. Deepak Chopra’nın öğrencisi ve California’da bulunan Chopra Center eğitmenlerindendir.

Şinik, Yükselen Çağ’ın kuruluş amacını; "Hayatlarımızı daha sağlıklı, daha enerjik, daha huzurlu, daha mutlu ve neşe içinde bir farkındalık hali ile yaşamamızı sağlayıcı, bilimsel altyapılı kadim koruyucu tıp protokollerinin günlük rutine kolaylıkla eklenerek, genel yaşam kalitesinin yükselmesini sağlamaktır" diye özetlemektedir.

Gedik Üniversitesi çatısı altında Avrupa’daki ilk Wellbeing Uzmanlık Sertifika Programını yürüten Şinik, Mind - Body Medicine çerçevesinde Bünye Dengeleyici Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünleri de geliştirmiştir.


Efsane Ayurveda Doktorlarından Eğitim

Deepak Chopra
Dr. Deepak Chopra
Suhas Kshirsagar
Dr. Suhas Kshirsagar
Vasant Lad
Dr. Vasant Lad

Mercedes-Benz’in She’s Mercedes projesinde Wellbeing Elçiliğini temsil eden Şinik, "İyi Ol, Mutlu Ol" sloganı çerçevesinde "Kişisel ve Kurumsal Wellbeing Programları" yürütmekte ve yaşam kalitesini yükselten kadim bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik yollarını paylaşmaktadır.

"Genleriniz Kaderiniz Değildir", "Nefeste Saklı Hayat" ve "Ebru Şinik’den Bütünsel Detoks Önerileri" isimli üç kitabı, yıllık "Wellbeing Ajandası" ve "Gündelik Yaşam için Kadim Nefes Teknikleri" isimli eğitim DVD’si olan Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Akademi çatısı altında Ayurvedik Yoga Terapist ve Biyointegratif Nefes Terapist’leri yetiştirmekte ve "Kurumsal Wellbeing ve İş & Yaşam Dengesi" konularında şirketlere ve markalara eğitim ve danışmanlıklar vermektedir. Şinik’e ait web site adresleri aşağıda sıralanmıştır;

yukselencag.com | ebrusinik.com | wellagingturkiye.com | nefestesaklihayat.com | meditasyonvenefes.com | ayurvedikyasam.com | wellbeingajandasi.com | store.yukselencag.com

Ebru Şinik, Bütünsel Sağlık ve Ayurvedik Yaşam konusunda bir çok makale ve röportajlar yayınlamıştır. Tüm makale ve röportajlarına Medya Yansımaları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Ebru Sinik Kimdir
Ebru Şinik