She's Mercedes
Yükselen Çağ Wellbeing Merkezine Hoşgeldiniz
 

She's mercedes Wellbeing Ebru Şinik Eylül 2020
Mercedes -Benz’in global ölçekte yürüttüğü She’s Mercedes projesi kadınlara ilham vermek üzere kurgulanmış çok yönlü ve değerli bir proje.  

She’s Mercedes özellikle 4 kategoride ilham vermek üzere konularında uluslararası uzman olan ve kitlelere ilham veren kadınlarla işbirlikleri yürütüyor. 

Belirledikleri kategoriler;

1.            Wellbeing
2.            Deneyim
3.            İnovasyon
4.            Sürdürelebilirlik

she's mercedes wellbeing Mercedes Türkiye Ebru ŞinikMercedes –Benz Türkiye bu projede Wellbeing kategorisinde kurucumuz Ebru Şinik ile birlikte yürüme kararı aldı. Toplumsal farkındalığı yükseltecek olan böyle değerli bir projede yer almaktan çok gururluyuz.

Wellbeing; yani insanın fiziksel, zihinsel, ruhsal, sosyal, çevresel , finansal ve kariyer hayatındaki Bütünsel İyi Olma Halini kapsayan bu çok önemli kavram özellikle pandemi sonrası global ölçekteki markalar tarafından da hızla kucaklanmaya başladı. Markalar özellikle bu süreç ile birlikte bu doğrultuda Ar-Ge çalışmalarını yönlendirmeye ve Sosyal Sorumluluk projelerine imza atmaya başladılar.  

Mercedes-Benz hayatlarımıza artık çok daha fazla dokunacak olan WELLBEING kavramının önemini pandemi öncesinden tespit edip, çoktan yatırım yapmaya başlamış bir marka.

Ebru Şinik ile gerçekleştirilen She’s Mercedes İlham Veren Kadınlar röportajını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mercedes-Benz ekibi, She’s Mercedes  projesi ile kadınlara ilham vererek, yaşamı çok daha mutlu, iyi, sağlıklı, neşe içinde ve dengeli sürdürebilmek için Sn. Şinik’in önerilerine yer verdikleri 3 film prodüksiyonunun çekimlerini gerçekleştirdi.

Yakında bu filmleri @mercedesbenzturkiye sosyal medya hesaplarından izleyebileceksiniz.

İyi Ol, Mutlu Ol !